Moje Cthulhu #24 | Z horrorem po kraju | Yarghuzzz

Zbliżają się wakacje, czas zaplanować letnie podróże. Dlaczego by nie oddać sprawy w ręce okrutnego losu i nie pojechać wprost w ramiona nadnaturalnej grozy?

Dlatego właśnie, w nowej audycji ja oraz mój kompan Yarghuzzz eksperymentujemy z losowymi generatorami. Próbujemy improwizować dla Was zalążki przygód w trzech różnych zakątkach Polski.

Co nowego?

W audycji przedstawiam kilka newsów, dotyczących m.in. wakacyjnych planów wydawnictwa Black Monk, zapowiedzianej premiery The Sinking City oraz nowej pozycji w biblioteczce Delta Green. Co się tyczy The Sinking City, to datę premiery wyznaczono na 27 czerwca. „The Sinking City zabiera nas w podróż do Stanów Zjednoczonych z lat dwudziestych XX wieku, a dokładnie – do posępnego miasteczka Oakmont w stanie Massachusetts. Nawiedziła je potężna powódź spowodowana przez siły nadprzyrodzone. Zbadanie tej sprawy przypadło detektywowi Charlesowi W. Reedowi, który na drodze śledztwa poznaje nie tylko przyczyny owego zjawiska, lecz również styka się z szaleństwem i zwątpieniem, coraz bardziej ogarniającymi zarówno mieszkańców Oakmont, jak i jego samego”.
[Źródło: https://www.gry-online.pl/]

Na szersze i głębsze wydanie newsów musicie jednak poczekać do audycji #26, która będzie za miesiąc. Po powrocie z urlopu zrelacjonuję Wam wtedy różne nowości i zapowiedzi!

Wspominam też o zapowiedzi wydania kampanii The Time to Harvest, którą recenzowałem we wcześniejszym odcinku mojego podcastu.

Cthulhu w Polsce – Yarghuzzz

Zaprosiłem do dzisiejszej audycji ponownie wieloletniego przyjaciela i znawcę fantastyki, Yarghuzzza. Niektórzy z Was mogą go pamiętać jako byłego redaktora działu Warhammera na portalu Polter.pl. Proponujemy Wam więc zabawę znaną z anglojęzycznych podcastów. Wykorzystując generator losowych koordynatów geograficznych oraz stary dodatek z potworami próbujemy improwizować dla Was zalążki przygód w nieoczekiwanych zakątkach Polski!

Almanach Potworów

Red Comet & 05 40°54’07.8N 14°15’04.7E by 7Parsec are licensed under a Attribution-No Derivative Works 3.0.

Zapraszam do słuchania i śledzenia kanału RSS! Podcastu możecie również słuchać na platformach iTunes, Google Podcasts, Blubbry, Pocket Casts, Stitcher i Soundcloud oraz na YouTube. Czekam na Wasze komentarze, opinie i sugestie w komentarzach, z wszystkie z góry dziękuję.

Już za dwa tygodnie kolejny odcinek: „Moje Cthulhu #25”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.